Świat Dekoracji
Home arrow Piłkarze na ścianach
Piłkarze na ścianach

Sport to jedna z najpopularniejszych dziedzin, jaką lubią zajmować się ludzie w wolnych chwilach. Nie ma jednak takiej dyscypliny sportu, która mogłaby dorównać popularnością piłce nożnej. Zarówno w Polsce jak i na całym świecie futbol całkowicie przewyższa inne dyscypliny. Dlatego również kolorem, który przede wszystkim będzie się kojarzył ze sportem jest zieleń. Murawa piłkarska w kolorze zielonym to pierwsza i podstawowa myśl jaka przychodzi do głowy, gdy wypowiemy słowo "sport".

Jeśli więc chcemy wyposażyć pokój zgodnie z duchem sportu, na kolor ścian powinniśmy wybrać właśnie zieleń. Jeśli dodatkowo osoba mieszkająca w danym pokoju jest zagorzałym fanem futbolu, będzie to wybór doskonały. W takim przypadku naklejki ścienne czy też plakaty z piłkarzami będą najlepszym uzupełnieniem naszych zielonych ścian. Wszelkie obrazy na płótnie, naklejki czy fototapety, na których będą piłkarze, będą idealnie współgrać z zielonym odcieniem. Jeśli dobrze dobierzemy plakaty będziemy mieli gwarancję tego, że piłkarze "obecni" na naszych ścianach będą wyglądać tak, jakby akurat znajdowali się na zielonej murawie. Gdy więc brakuje nam pomysłu co do wyposażenia i wystroju pokoju, a interesujemy się sportem, warto zdecydować się na zielony kolor ścian i plakaty czy naklejki ścienne z piłkarzami. Tak dobrane elementy świetnie się sprawdzą i stworzą idealną całość, która będzie doskonałym wystrojem dla osoby, która lubi fototapety sport. Zielony kolor poza tym, że kojarzy się z piłką nożną również doskonale pasuje do innych dyscyplin. W ogólności jest to bowiem kolor pogodny, który pasuje do wszelkiej aktywności fizycznej, szczególnie na świeżym powietrzu. Można więc bez obaw sięgać po taki wystrój, jeśli chcemy pobudzić do życia nasze wnętrze i uczynić je pogodnym. Dodając do tego naklejki ścienne z piłkarzami bądź innymi sportowcami dodatkowo stworzymy wrażenie ciekawego wnętrza o duchu sportowym. 

Gdy więc mamy pewne wątpliwości jak urządzić pokój, któremu chcemy nadać sportowy charakter, powinniśmy wziąć pod uwagę kolor zielony, który wielu osobom kojarzy się właśnie z różnymi dyscyplinami sportu rozgrywanymi na powietrzu, a w szczególności z piłką nożną. Kolejnym krokiem będzie dodanie do tego odpowiednio wyselekcjonowanych naklejek i plakatów ze sportowcami. W taki prosty sposób będzie można stworzyć wrażenie sportowego pokoju, w którym świetnie będzie się czuła osoba kochająca wszelkiego rodzaju aktywność fizyczną.


User Comments

Please login or register to add comments